Portál získal řadu ocenění

1. místo v soutěži o Nejlepší podnikatelský záměr 2010/2011

Logo Nejlepší podnikatelský záměr

Portál MaturitniTabla.cz se umístil na 1. místě v kategorii vysoké školy. Do soutěže bylo přihlašeno celkem 47 podnikatelských nápadů. Vyhlášení 4. ročníku soutěže o Nejlepší podnikatelský záměr 2010/2011 se uskutečnilo 25. května 2011 v Music-landu ve Zlíně.

Odborně-kreativní soutěž je určená pro studenty středních, vyšších odborných a vysokých škol ve Zlínském kraji a podněcuje studenty k vytvoření vlastního originálního podnikatelského záměru. Podnikatelský záměr může být zpracován na libovolné téma a z jakéhokoliv oboru, dokonce mohou studenti v soutěži zúročit i svůj již realizovaný podnikatelský záměr, pokud doba jeho realizace není delší než 1 rok před vyhlášením letošního ročníku soutěže.

Více na: Soutěž o nejlepší podnikatelský záměr 2010/2011

3. místo v soutěži AMPER-IDEA 2011

Logo AMPER IDEA 2011

V rámci 19. mezinárodního veletrhu elektrotechniky a elektroniky AMPER 2011 se uskutečnil 1. ročníku soutěže AMPER-IDEA 2011 o nejlepší podnikatelský nápad roku.

Organizátorem soutěže byla společnost TERINVEST spol. s r. o. a do soutěže se mohl přihlásit takřka kdokoliv, kdo měl podnikatelský nápad z oblasti elektrotechniky, elektroniky, energetiky, automatizace, robotiky, automobilové elektroniky, měření regulace, zabezpečovací techniky, osvětlení, radiokomunikace, telekomunikace, IT, internetu a audiovidea.

Vyhlášení výsledků proběhlo 29. března 2011 v Hale P na Výstavišti Brno v rámci veletrhu AMPER 2011.

Více na: Soutěž AMPER-IDEA 2011, Busyman.cz, Soutěž IDEA 2011

3. místo v soutěži STOČ 2011

Logo VŠB

Studentská tvůrčí a odborná činnost, kategorie Aplikovaná informatika.

16. ročník mezinárodní soutěže pro studenty bakalářského a magisterského studia vysokých škol se uskutečnil 5. května 2011 v Ostravě na Vysoké škole báňské - TU Ostrava, která tuto soutěž pořádá spolu s Univerzitou Tomáše Bati ve Zlíně.

Soutěž je určena studentům vysokých škol z ČR, SR a Polska. O konečném umístění rozhoduje odborná porota.

Více na: STOČ 2011

Nominace na ocenění Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně

Logo Galavečer UTB

GALAVEČER je projekt Studentské unie, který se pořádá již 5. rokem pod záštitou Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Na realizaci projektu spolupracují studenti v rámci předmětu ,,Řízení projektů".

Hlavní myšlenkou tohoto projektu je ocenit výjimečné studenty UTB, kteří se mimo svých studentských povinností věnují činnostem, jež přispívají k šíření dobrého jména univerzity. Součástí samotného večera není pouhé předávání cen, je do něj zahrnut i doprovodný zábavný program.

Vítěze vybírá odborná komise, sestavená z vedení jednotlivých fakult a Studentské Unie.

Více na: Galavečer UTB

Napsali o nás

"Jedná se o velmi dobře zpracovanou webovou stránku. Autor prokázal nejen schopnost zvládnout úlohu po technické stránce, ale je patrné, že má také dobře vyvinuté estetické cítění. Z mého pohledu se jedná o velmi dobře provedenou aplikaci, která si již evidentně našla své uživatele." Dalibor Dědek, Jablotron s.r.o.
"Maturitní tabla umístěná na webových stránkách resp. sociálních sítích považuji za zajímavý nápad, který reaguje na stále se zvyšující se oblibu sociálních sítí a internetu, především u mladých lidí." Stanislav Cieslar, AF POWER agency a. s.
"Student vypracoval web stránky a portál www.maturitnitabla.cz s cílem evidovat vyhodnocovat a pořádat soutěže pro střední školy v oblasti maturitní tabla. Projekt vypracoval z vlastní iniciativy bez zadání ze strany fakulty, samostatně a na vysoké profesionální úrovni. Výstup projektu je zároveň důstojnou reprezentací fakulty i UTB." Nominace Galavečer UTB

Náhodná tabla

Aplikace MaturitniTabla.cz komunikuje se sítí Facebook a ověřuje váš účet. Tento krok může chvilku trvat.