Logo Slovácké léto

Slovácké léto

Slovácké léto je významná sportovně kulturní událost s bohatým doprovodným programem, která se tradičně odehrává na začátku letních prázdnin přímo v historickém centru Uherského Hradiště.

Zapojte se do některé sportovní disciplíny jako je plážový volejbal, fotbal, házená, běh, brusl, atd., nebo se jednoduše nechte unést skvělou sportovní podívanou završenou koncertem populární kapely. Během uplynulých devíti ročníků na festivalu vystoupila řada známých hudebních hvězd, např. Iné Kafe, Divokej Bill, Mandrage, No Name, Rytmus, Monkey Business, Katapult, Ewa Farná, Desmod a mnoho dalších.

Slovácké léto 2017 proběhne v termínu 30.6. – 1.7.2017. Možnost registrace a podrobný program na www.slovackeleto.cz.

Smybox

Smybox je fotobudka, která rozdává úsměvy a papírové fotky. Patříme všude tam, kde se chtějí všichni dobře bavit a mít i pěknou vytištěnou vzpomínku.

Maturitní plesy zbožňujeme, je to pro nás taková kapka nostalgie ke studentským létům a zároveň jedna z nezapomenutelných  událostí v životě. Na ples vám přivezeme naše originální pozadí, rekvizity na focení a tým Smyboxerů, kteří se postarají o hladký průběh focení.

Fotky, které si u Smyboxu vyfotíte, dostanete rovnou na místě vytištěné, a zároveň si je budete moci poslat na e-mail nebo sdílet na sociální sítě. Po plese všechny fotografie procházíme a upravujeme a  fotografie od nás získáte ve vysokém rozlišení.

Pro více informací neváhejte mrknout na web nebo nám rovnou napište :)

Logo Smybox
Logo webhosting Hukot

Hukot.cz

Profesionální hostingové služby - WebHosting, MultiHosting, Virtualní servery, VPS, Managed servery, FTP, storage hosting. Denní zálohování, nonstop technická podpora, individuální přístup.

ZetSet

ZetSet je mobilní aplikace pro posílání tištěných pohlednic a fotoknih z vlastních fotek. Je určena pro Android a iOS a ke stažení je zdarma na www.zetset.cz.

Logo fotoknihy ZetSet
Logo Crea Vision

Crea Vision

Komunikační agentura. Reklama, grafika, tvorba webu.

Registrace spolků

Potřebujete registrovat spolek podle nového zákona, nebo založit úplně nový?

Vše zařídíme za vás, stačí vaše podpisy a krátká telefonická nebo emailová konzultace. Za 18 měsíců jsme pomohli 750 spolkům.

Logo Registrace spolků